Semináře

Finanční gramotnost široké veřejnosti je naprosto klíčová pro úroveň kvality života v zemi. Naši klienti mají vždy alespoň základy nutné pro své finanční rozhodování a ve spolupráci s námi tyto znalosti intenzivně rozvíjejí. Jsme si však vědomi toho, že naše služby nejsou, a z principu ani nemohou být, dostupné pro každého. Cítíme se být hrdými Čechy a záleží nám na společnosti, ve které žijeme. Proto jsme se rozhodli umožnit jednoduchý přístup ke kvalitním informacím i těm, kteří si právě teď nemohou dovolit najmout osobního finančního manažera.

Stáváme se organizátorem a odborným garantem originálního systému finančního vzdělávání a od začátku roku 2018 zavádíme cyklus vzdělávacích seminářů pro všechny věkové skupiny, od studentů, až po seniory. Každý z účastníků si najde ty správné informace, které může sám začít ihned používat v praxi.

Dbáme především na „lehkou stravitelnost“ a okamžitou využitelnost v každodenním životě. Nechceme nudit teoretickými přednáškami. Podělíme se o naše dlouholeté zkušenosti z poradenství a vedení lidí v oblasti finančního plánování.

Naším cílem je sdělovat informace z finančního světa přeložené do srozumitelného jazyka a předat Vám finanční vzdělání, které pochopíte.

Vyberte si z našich témat