Slavíme 1. narozeniny

Dne 12.září 2017 uplynul přesně rok od vzniku poradenské společnosti Hájek & Doubek, s.r.o. Jako její zakladatelé jsme se do ní rozhodli společně vložit čas a peníze. Investovali jsme téměř 20 let předchozích zkušeností z oboru a začali realizovat svou vlastní vizi fungování konceptu Wealth Management.

Navrhli jsme systém, který v sobě spojuje finanční a investiční plánování, podporu při správě majetku, hodnocení různých druhů rizik a ochrany před nimi, ale také vyhledávání a analýzu úplně nových investičních příležitostí či mezigenerační plánování. Vytvořili jsme službu, která skutečně ukazuje cestu k finanční svobodě, velmi ceněnou právě pro svou hmatatelnou přidanou hodnotu. Službu, která však nestojí na výnosech z prodeje finančních produktů, jako je tomu v současnosti na našem trhu stále ještě zvykem.

Můžeme hrdě prohlásit, že během prvního roku existence nové značky se nám úspěšně podařilo vystavět pevný základ společnosti. Spustili jsme základní obchodní procesy a sestavili funkční tým profesionálů. Dokázali jsme, že i v Čechách je možné postavit službu zcela nezávislou na příjmech ze zprostředkovatelských provizí. Zároveň jsme se přesvědčili, že ji takto lze poskytovat i lidem s ročními příjmy pod hranicí 1,2 mil. Kč, nebo s majetkem nižším než 10 mil. Kč. Takovým, kteří jsou pro většinu velkých správců příliš malí, ale jimž nemají už moc co nabídnout ani zprostředkovatelé prodávající pojistky zabalené do prefabrikovaných finančních plánů, ani bankovní přepážky se svým univerzálním důchodovým programem.

Nejen Váš finanční růst, ale i skvělé osobní vztahy, které mezi námi vznikly, jsou tím, co nás nabíjí energií a pohání v další práci a zdokonalování. Za to vám upřímně děkujeme a těšíme se na další roky strávené společně nad Vašimi plány.

Jan Hájek a Michal Doubek