Spouštíme systém finančního vzdělávání

Finanční gramotnost široké veřejnosti je naprosto klíčová pro úroveň kvality života v zemi. Naši klienti mají vždy alespoň základy nutné pro své finanční rozhodování a ve spolupráci s námi tyto znalosti intenzivně rozvíjejí. Jsme si však vědomi toho, že naše služby nejsou, a z principu ani nemohou být, dostupné pro každého.

Cítíme se být hrdými Čechy a záleží nám na společnosti, ve které žijeme. Proto jsme se rozhodli umožnit jednoduchý přístup ke kvalitním informacím i těm, kteří si právě teď nemohou dovolit najmout osobního finančního manažera. Stáváme se organizátorem a odborným garantem originálního systému finančního vzdělávání.

Od začátku roku 2018 zavádíme cyklus vzdělávacích seminářů pro všechny věkové skupiny, od studentů, až po seniory. Každý z účastníků si najde ty správné informace, které může sám začít ihned používat v praxi.

Dbáme především na “lehkou stravitelnost” a okamžitou využitelnost v každodenním životě. Nechceme nudit teoretickými přednáškami. Podělíme se o naše dlouholeté zkušenosti z poradenství a vedení lidí v oblasti finančního plánování.

Naším cílem je sdělovat informace z finančního světa přeložené do srozumitelného jazyka a předat Vám finanční vzdělání, které pochopíte.

Pevně věříme, že zvyšováním finanční gramotnosti lidí kolem nás povede ke snížení zadlužování, zvyšování osobních finančních rezerv a dostatečnému zajištění ve stáří. Jsme si jisti, že větší finanční stabilita jednotlivců a rodin přispěje k větší stabilitě celé české společnosti.

Plánujeme pořádat semináře po celé České republice, na vysokých školách, v rodinných firmách a v neziskových organizacích. Rádi ale také přijmeme pozvání na různé konference a podobné hromadné akce.

Připravené semináře

Pravidelně budeme opakovat čtyři základní semináře. Zde se účastníci naučí základy dostatečné pro efektivní hospodaření s penězi, lepší orientaci na finančním trhu a snazšímu rozhodování se ve finančních otázkách.

Přehled všech aktuálních seminářů najdete na naší webové stránce nebo facebooku.

Neváhejte se na naše semináře přihlásit a přesvědčte se na vlastní oči a uši. Získáte informace, které Vám ušetří spoustu peněz a času.

Těšíme se na Vás!

Jan Hájek a Michal Doubek